Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 3.4 / 16.0 / 17.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 4.2 / 17.0 / 19.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 5.5 / 7.2 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.82 / 5.0 / 6.2 kW |
| Мощност (BTU) | 55 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 105 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
| Размери | 1882 x 587 x 394 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 58 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / 55 / 53 / 52 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 57 / 55 / 53 / 52 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 961 x 1068 x 427 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 97.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 62 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 62 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE GVH55ALXM-M6DNC7A ВЪТР 400 V
| Височина | 220 см |
| Ширина | 58 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 64 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE GVH55ALXM-M6DNC7A ВЪНШ 400 V
| Височина | 100 см |
| Ширина | 110 см |
| Дължина | 50 см |
| Тегло | 102 кг |
| Бройки | 1 бр |


