Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 5.0 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 5.6 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.47 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.6 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 34 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 570 x 570 x 260 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 35 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 41 / 39 / 35 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 555 x 745 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 30.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE GUD50T1 ВЪТРЕШНО
| Височина | 30 см |
| Ширина | 70 см |
| Дължина | 65.3 см |
| Тегло | 21 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – CASSETTE PANEL TF05 GUD35T-50T
| Височина | 5 см |
| Ширина | 65 см |
| Дължина | 65 см |
| Тегло | 5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE GUD50W1/NhA-S ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 61 см |
| Ширина | 87 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 33 кг |
| Бройки | 1 бр |


