Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 4.96 / 14.07 / 15.46 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 4.4 / 16.12 / 18.49 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.59 / 4.95 / 5.9 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.02 / 5.2 / 6.2 kW |
| Мощност (BTU) | 48 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 100 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
| Размери | 1935 x 629 x 456 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 58 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 55 / 53 / 51.5 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 55 / 53 / 51.5 / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 1333 x 952 x 415 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 107 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 65 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 65 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – NIPPON NFGD-48HRFN8-Q FLOOR IN
| Височина | 58 см |
| Ширина | 75 см |
| Дължина | 206 см |
| Тегло | 77.1 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – NIPPON NOE30U-48HFN8-R PROF OU
| Височина | 148 см |
| Ширина | 50 см |
| Дължина | 110 см |
| Тегло | 119.9 кг |
| Бройки | 1 бр |


