Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.4 / 3.4 / 3.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.4 / 4.0 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.14 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.15 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.98 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 5.26 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.48 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 3.88 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 226 / 1046 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A / A |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 25 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 200 x 750 x 620 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 21 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 35 / – / 27 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 35 / – / 27 / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Daikin |
| Размери | 550 x 765 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 32 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 61 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 61 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FDXM35F9 КАНАЛ ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 26.6 см |
| Ширина | 92.2 см |
| Дължина | 76.8 см |
| Тегло | 24 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXM35A9 – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 65 см |
| Ширина | 95 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 40 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN BRC1H52W – БЯЛО
| Височина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Дължина | 15 см |
| Тегло | 0.44 кг |
| Бройки | 1 бр |


