Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 13.4 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 15.5 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 4.6 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 4.7 / – kW |
| Мощност (BTU) | 48 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.91 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.3 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.3 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 99 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 840 x 840 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 25 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / 48 / 45 / 41 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / 48 / 45 / 41 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 820 x 940 x 370 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 73 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 59 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 59 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE GUD140T1 ВЪТРЕШНО
| Височина | 33.5 см |
| Ширина | 90.3 см |
| Дължина | 93.3 см |
| Тегло | 32 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – CASSETTE PANEL TF06 GUD 71T-160T
| Височина | 6 см |
| Ширина | 95 см |
| Дължина | 95 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE GUD140W1/NHA-S ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 88.5 см |
| Ширина | 109.3 см |
| Дължина | 50 см |
| Тегло | 80 кг |
| Бройки | 1 бр |


