Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 3.22 / 7.03 / 8.21 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.43 / 7.62 / 8.65 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.48 / 2.19 / 2.85 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.5 / 2.05 / 2.88 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 47 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 840 x 840 x 245 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 23 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 43 / 40 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 43 / 40 / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 702 x 845 x 363 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 50 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 62 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 62 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – NIPPON NCD-24HRFNX-Q CASS IND
| Височина | 27 см |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 90 см |
| Тегло | 27 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – NIPPON NCD-90P-Q PANNEL NCD 24-60
| Височина | 9 см |
| Ширина | 104 см |
| Дължина | 104 см |
| Тегло | 8 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – NIPPON NOCA30U-24HFN8-Q PRO OU
| Височина | 76 см |
| Ширина | 40 см |
| Дължина | 97 см |
| Тегло | 52.8 кг |
| Бройки | 1 бр |


