Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.58 / 10.55 / 11.26 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.04 / 11.15 / 11.86 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 3.6 / 3.77 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.38 / 3.0 / 3.11 kW |
| Мощност (BTU) | 36 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.93 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.72 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
Вътрешно тяло
| Размери | 700 x 1400 x 245 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 38 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 41 / 39 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 41 / 39 / – dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 805 x 970 x 395 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 61 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 59 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 59 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX AUMD-H36/NDR3HC-ВЪТР. КАНАЛ
| Височина | 30 см |
| Ширина | 83 см |
| Дължина | 163 см |
| Тегло | 45 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AL-H36/* ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 145 см |
| Ширина | 43 см |
| Дължина | 108 см |
| Тегло | 66 кг |
| Бройки | 1 бр |


