Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 5.0 / 6.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 6.0 / 7.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 1.4 / 2.2 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.19 / 1.45 / 1.9 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.57 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.6 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.14 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.8 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 203 / 1312 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 40 кв. м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 293 x 940 x 257 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 16 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / – / 25 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / – / 26 / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Twin Rotary |
| Размери | 630 x 800 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 38 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-B18S4KVDG-E – DAI 10 WOOD ВЪТР
| Височина | 32 см |
| Ширина | 98 см |
| Дължина | 28 см |
| Тегло | 18 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-18S4AVPG-E – DAI 10 ВЪНШ
| Височина | 67 см |
| Ширина | 85 см |
| Дължина | 38 см |
| Тегло | 42 кг |
| Бройки | 1 бр |


