Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 7.1 / 8.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 7.8 / 9.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.868 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.902 / – kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 48 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 347 x 1110 x 357 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 17.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 42 / 40 / 37 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 42 / 40 / 37 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 660 x 958 x 402 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 42.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 60 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 60 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE AIRY GWH24AVEXF-K6DNA1A ВЪТР
| Височина | 38 см |
| Ширина | 115 см |
| Дължина | 39 см |
| Тегло | 20 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE AIRY GWH24AVEXF-K6DNA1A ВЪНШНО
| Височина | 45 см |
| Ширина | 100 см |
| Дължина | 69 см |
| Тегло | 47 кг |
| Бройки | 1 бр |


