Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.85 / 3.53 / 5.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.88 / 4.2 / 7.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.055 / 0.84 / 1.9 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.13 / 0.95 / 2.6 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.2 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.42 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 5.1 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -18 – 52 °C |
| Работна температура на отопление | -30 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 26 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 301 x 996 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 38 / 34 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 38 / 34 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 596 x 899 x 378 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 45.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 56 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 56 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE AMBER GWH12YD-S6DBA1 – ВЪТР.
| Височина | 37 см |
| Ширина | 106 см |
| Дължина | 31 см |
| Тегло | 16.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE AMBER GWH12YD-S6DBA2 – ВЪНШ.
| Височина | 63 см |
| Ширина | 94 см |
| Дължина | 42 см |
| Тегло | 48.5 кг |
| Бройки | 1 бр |


