Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.5 / 3.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 2.8 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.48 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.56 / – kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 5.2 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 9.47 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 5.2 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 92 / 647 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -21 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 17 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / – / 25 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / – / 27 / 20 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 610 x 923 x 367 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 36 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 46 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 47 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXM25A – ВЪТРЕШНО ТЯЛО
| Височина | 33 см |
| Ширина | 30 см |
| Дължина | 84 см |
| Тегло | 13.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXM25A9 – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 65 см |
| Ширина | 95 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 40 кг |
| Бройки | 1 бр |


