Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 4.2 / 5.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 5.4 / 6.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.0 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.29 / – kW |
| Мощност (BTU) | 14 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.2 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.11 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.19 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 5 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 181 / 1120 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -21 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 33 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / – / 30 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / – / 29 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 610 x 923 x 367 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 40 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 48 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 49 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXM42A – ВЪТРЕШНО ТЯЛО
| Височина | 33 см |
| Ширина | 30 см |
| Дължина | 84 см |
| Тегло | 13.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXM42A – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 65 см |
| Ширина | 95 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 44 кг |
| Бройки | 1 бр |


