Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 5.0 / 5.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 5.8 / 6.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.36 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.4 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.68 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.8 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.15 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.8 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 224 / 1312 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -21 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 36 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / – / 33 / 27 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / – / 34 / 31 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 734 x 954 x 401 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 49 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 48 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 49 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXM50A – ВЪТРЕШНО ТЯЛО
| Височина | 34 см |
| Ширина | 30 см |
| Дължина | 84 см |
| Тегло | 13.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXM50A8 – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 77 см |
| Ширина | 99 см |
| Дължина | 44 см |
| Тегло | 44 кг |
| Бройки | 1 бр |


