Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 15.3 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 16.0 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 3.24 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 4.56 / – kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.74 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.51 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | – / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 870 x 1380 x 460 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 149 кг |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 62 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN ALTHERMA EBLA16D3W1 МОНОБЛОК
| Височина | 50 см |
| Ширина | 140 см |
| Дължина | 90 см |
| Тегло | 155 кг |
| Бройки | 1 бр |


