Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 12.7 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 12.5 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.51 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 3.42 / – kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 5.04 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.64 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | – / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/230 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 870 x 1380 x 460 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 147 кг |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 62 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN ALTHERMA EBLA14D3V3 МОНОБЛОК
| Височина | 110 см |
| Ширина | 40 см |
| Дължина | 120 см |
| Тегло | 110 кг |
| Бройки | 1 бр |


