Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 5.8 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 6.0 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.35 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.29 / – kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.3 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 5 |
| Работна температура на охлаждане | 10 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
Външно тяло
| Размери | 756 x 1150 x 390 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 92 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 52 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 54 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE VERSATI IV GRS-CQ6.0PD/NHG4-E МОНОБЛОК
| Височина | 75.6 см |
| Ширина | 50 см |
| Дължина | 125 см |
| Тегло | 96 кг |
| Бройки | 1 бр |


