Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 13.6 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 14 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 3.78 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 4.67 / – kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.56 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.71 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.71 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | – / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -5 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Температура на циркулиращата вода (охлаждане) | 5 ~ 25 °C |
| Температура на циркулиращата вода (отопление) | 25 ~ 65 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 3~/50/380-415 |
Вътрешно тяло
| Размери | 790 x 420 x 270 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 39 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 31 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 31 / – / – / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | DC Twin Rotary |
| Размери | 870 x 1060 x 480 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 100 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – HEAT PUMP AUX ACHP-H14/5R3HA-I – ВЪТР.
| Височина | 40 см |
| Ширина | 100 см |
| Дължина | 50 см |
| Тегло | 45 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – HEAT PUMP AUX ACHP-H14/5R3HA-O – ВЪНШ.
| Височина | 110 см |
| Ширина | 100 см |
| Дължина | 55 см |
| Тегло | 105 кг |
| Бройки | 1 бр |


