Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 6.25 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 7.5 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.16 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.63 / – kW |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 5.4 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Работна температура на охлаждане | 10 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 35 °C |
| Температура на циркулиращата вода (охлаждане) | 5 ~ 22 °C |
| Температура на циркулиращата вода (отопление) | 15 ~ 60 °C |
| Обем на резервоара | 230 л |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/230 |
Вътрешно тяло
| Размери | 1650 x 595 x 625 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 131 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 28 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 28 / – / – dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 740 x 884 x 388 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 58 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 49 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN ALTHERMA EHVX08S23E6V – ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 187 см |
| Ширина | 64 см |
| Дължина | 62 см |
| Тегло | 145 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN ALTHERMA ERGA08EVH ВЪНШНО
| Височина | 80 см |
| Ширина | 94 см |
| Дължина | 45 см |
| Тегло | 64 кг |
| Бройки | 1 бр |


