Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 10.5 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 11.5 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 3.0 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.8 / – kW |
| Мощност (BTU) | 34 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.5 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.4 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.1 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.2 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 74 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 260 x 1340 x 655 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 43 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / 38 / 37 / 36 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 39 / 38 / 37 / 36 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 920 x 940 x 370 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 66 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 65 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 65 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE GUD100PH1 ВЪТРЕШНО
| Височина | 32.3 см |
| Ширина | 157 см |
| Дължина | 77 см |
| Тегло | 49 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE GUD100W1/NhA-S ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 88.5 см |
| Ширина | 109 см |
| Дължина | 50 см |
| Тегло | 72 кг |
| Бройки | 1 бр |


