Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.52 / 4.60 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.86 / 4.90 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.29 / 1.051 / 1.51 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.29 / 0.963 / 1.72 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.34 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.7 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 145 / 745 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 53 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 25 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 306 x 820 x 195 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 34 / 25 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 34 / 25 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 549 x 810 x 305 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – NIPPON NPC-12T-PRO NORDIC – ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 26.5 см |
| Ширина | 38 см |
| Дължина | 89 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – NIPPON NPC-12T-PRO NORDIC – ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 32.8 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Дължина | 83.5 см |
| Тегло | 26 кг |
| Бройки | 1 бр |


