Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 6.1 / 6.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.6 / 7.0 / 8.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.84 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.18 / – kW |
| Мощност (BTU) | 21 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.2 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.1 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 343 / 1568 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 45 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 750 x 215 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 15 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 40 / 36 / 28 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 41 / 35 / 29 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 880 x 840 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 54 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 9.52 / 15.9 mm (3/8″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 51 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MFZ-KT60VG ПОДОВО ВЪТР
| Височина | 63 см |
| Ширина | 78 см |
| Дължина | 23 см |
| Тегло | 17 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI SUZ-M60VA ВЪНШНО
| Височина | 90 см |
| Ширина | 86 см |
| Дължина | 35 см |
| Тегло | 57 кг |
| Бройки | 1 бр |


