Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 5.0 / 6.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 6.0 / 8.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.38 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.48 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 205 / 1369 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 37 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 307 x 890 x 233 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 15.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 35 / 31 / 27 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 34 / 29 / 25 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Mitsubishi |
| Размери | 714 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 40 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 51 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 54 dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-LN50VGV ВЪТР
| Височина | 33 см |
| Ширина | 92 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 19 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-LN50VG
| Височина | 90 см |
| Ширина | 88 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 45 кг |
| Бройки | 1 бр |


