Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 3.3 / 3.8 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 3.5 / 4.4 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.31 / 1.0 / 1.4 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 0.94 / 1.5 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.3 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.72 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.2 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 188 / 867 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 22 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 286 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / – / 27 / 20 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / – / 29 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 556 x 740 x 343 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXF35F – ВЪТРЕШНО
| Височина | 30.5 см |
| Ширина | 83 см |
| Дължина | 36 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXF35F – ВЪНШНО
| Височина | 63 см |
| Ширина | 79 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 27 кг |
| Бройки | 1 бр |


