Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 2.5 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 3.0 / 4.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.31 / 0.66 / 0.72 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 0.69 / 0.95 kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.75 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.2 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.36 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.61 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 121 / 728 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 19 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 286 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / – / 26 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / – / 28 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Daikin |
| Размери | 556 x 740 x 243 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXP25N – ВЪТРЕШНО
| Височина | 30 см |
| Ширина | 83 см |
| Дължина | 36 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXP25N – ВЪНШНО
| Височина | 63 см |
| Ширина | 79 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 28 кг |
| Бройки | 1 бр |


