Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.5 / 3.4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.2 / 4.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.6 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.78 / – kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.8 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 100 / 697 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 299 x 798 x 245 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 30 / 24 / 18 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 34 / 24 / 18 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 27 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-AY25VGK ВЪТР
| Височина | 87 см |
| Ширина | 32 см |
| Дължина | 27 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-AY25VG ВЪНШ
| Височина | 58 см |
| Ширина | 86 см |
| Дължина | 31 см |
| Тегло | 30 кг |
| Бройки | 1 бр |


