Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 5.0 / 5.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 5.8 / 6.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.36 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.49 / 1.45 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.68 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.33 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 239 / 1217 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 36 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 295 x 798 x 189 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 12 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 42 / 33 / 24 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 42 / 33 / 24 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 735 x 825 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 46 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXA50CW БЯЛО ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 30 см |
| Ширина | 88 см |
| Дължина | 41 см |
| Тегло | 14 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXA50B – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 80 см |
| Ширина | 99 см |
| Дължина | 44 см |
| Тегло | 50 кг |
| Бройки | 1 бр |


