Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.3 / 7.1 / 7.7 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.0 / 8.0 / 10.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.05 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.06 / – kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.46 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.2 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.88 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.5 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 49 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 339 x 1197 x 262 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 16 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 41 / 37 / 25 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 39 / 35 / 28 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 750 x 880 x 340 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 57 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 53 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 71 ZR-W ВЪТР
| Височина | 33.9 см |
| Ширина | 34 см |
| Дължина | 88 см |
| Тегло | 16 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 71 ZR-W ВЪНШ
| Височина | 75 см |
| Ширина | 88 см |
| Дължина | 34 см |
| Тегло | 62 кг |
| Бройки | 1 бр |


