| ХИБРИДНА КАМИНА НА ПЕЛЕТИ – ДЪРВА С ЕСТЕСТВЕНА КОНВЕКЦИЯ И ПРЕДНА ВЕНТИЛАЦИЯ | |
| Номинална мощност | 3 – 6.3 kW |
| Отопляеми | 155 m³ |
| Размери | 75 x 100 x 32 cm |
| Контейнер за пелети | 16 кг |
Nobis Fire 6 N70 – компактна и ефективна печка на пелети
Камината разполага с херметична конструкция за по-безопасна и оптимизирана работа, автоматичен контрол на горенето за максимална ефективност и самопочистваща се горелка, която улеснява поддръжката.Благодарение на фронталната вентилация с тангенциален мотор топлината се разпределя бързо и равномерно, а за по-голям комфорт е налична и опция за управление чрез Wi-Fi.Със своя модерен дизайн, съчетаващ чугунени детайли и боядисана стомана, Nobis Fire 6 N70 е не просто отоплителен уред, а стилно допълнение към всеки дом.
Технически функции и предимства – Nobis N70 Slim
- Самопочистваща се горелка – осигурява по-лесна поддръжка и по-ефективно горене.
- Безчетков мотор-редуктор – гарантира тиха и надеждна работа на уреда.
- Херметична конструкция – печката е напълно херметизирана, което повишава безопасността и оптимизира горивния процес.
- Автоматичен контрол на горенето – прецизно управление за максимална ефективност и икономия – без нужда от настройки
- Фронтална вентилация с тангенциален мотор – равномерно и бързо разпределение на топлината.
- Възможност за канализация – едноканално разпределение на топлината (Ø 60 мм) до 8 м с допълнителен комплект.
- Изваждаща се кутия за пепел – удобство при почистване.
- Управление с Wi-Fi (опционално) – дистанционно управление през мобилно приложение.
- Вграден дисплей – лесно управление на всички функции.
- Качествени материали – фронтална и горна част от чугун, странични панели от боядисана стомана.
- Гъвкав димоотвод – възможност за отвеждане на димните газове отзад или отгоре.
| Камини | |
| Максимална мощност (kW) | 3 – 6.3 |
| КПД (%) | 94,1 |
| Минимална-максимална консумация на пелети (Кг/ч) | 0,7 – 1,4 |
| Автономия на горене (ч) | 11 – 24 |
| Ел. Консумация в режим на горене (W) | 60 |
| Размери Д x В x Ш (мм) | 75 x 100 x 32 |
| Тегло (Кг) | 100 |
| Размер димоотвод (Ø мм) | 80 |
| Температура на изгорели газове (° C) | 112 |
| Енергиен клас | A++ |
| Клас на енергийна ефективност | ★★★★★ |










