| ХИБРИДНА КАМИНА НА ПЕЛЕТИ – ДЪРВА С ЕСТЕСТВЕНА КОНВЕКЦИЯ И ПРЕДНА ВЕНТИЛАЦИЯ | |
| Номинална мощност | 4,2 – 9,3 kW |
| Отопляеми | 228 м³ |
| Размери | 480 x 1190 x 850 мм |
| Контейнер за пелети | 18 кг |
Допълнителни функции:
- Хибридна камина на пелети/дърва</li
- Горна вентилация
- Естествена конвекция
- Управление на печка чрез ръчно устройство с функция стаен термостат
- Контролируем с Wi-Fi комплект
- Автоматично почистване на мангала (режим пелети)
- Безчетков мотор-редуктор
- Херметична печка
- Допълнителен единичен канал Ø60mm
| Камини | |
| Максимална мощност (kW) | 4,6 – 10,3 |
| КПД (%) | 90,0 – 91,0 |
| Минимална-максимална консумация на пелети (Кг/ч) | 0,9 – 2,2 |
| Автономия на горене (ч) | 8 – 18 |
| Ел. Консумация в режим на горене (W) | V 55 / C 95 W |
| Размери Д x В x Ш (мм) | 480 x 1190 x 850 |
| Тегло (Кг) | 250 |
| Размер димоотвод (Ø мм) | 130 – Uscita superiore |
| Температура на изгорели газове (° C) | 258 |
| Енергиен клас | A+ |
| Клас на енергийна ефективност | ★★★★★ |














