Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 3.3 / 3.6 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.97 / 3.6 / 4.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 1.1 / 1.25 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 0.92 / 1.25 kW |
| Мощност (BTU) | 13 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.91 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 165 / 822 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Гаранция | 60 месеца |
| Входяща мощност – 50Hz | 22 kW |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 288 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / – / 20 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / – / 20 / – dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-B13S4KVG-E YUKAI PLUS ВЪТР.ТЯЛО
| Височина | 30 см |
| Ширина | 79 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-13E2AVG-E-YUKAI-ВЪНШ.ТЯЛО
| Височина | 55 см |
| Ширина | 68 см |
| Дължина | 26 см |
| Тегло | 26 кг |
| Бройки | 1 бр |


