Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 4.6 / 5.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.1 / 5.5 / 6.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.34 / 1.35 / 1.72 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.24 / 1.52 / 1.9 kW |
| Мощност (BTU) | 16 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.41 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.8 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.62 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 206 / 1217 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 34 кв. м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 293 x 800 x 226 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / – / 25 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / – / 26 / 22 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 550 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 33 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 47 / – / 40 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / 49 / – / 43 dB (A) |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-B16G3KVSGB EDGE ЧЕРНО
| Височина | 31 см |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-16J2AVSG-E – ВЪНШ
| Височина | 58 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 32 см |
| Тегло | 37 кг |
| Бройки | 1 бр |


