Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.3 / 3.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.76 / 3.6 / 4.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 1.2 / 1.25 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.18 / 1.02 / 1.34 kW |
| Мощност (BTU) | 13 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 2.75 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.53 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 189 / 805 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 23 кв. м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 288 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / – / – / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / – / – / 20 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | DC Rotary |
| Размери | 530 x 660 x 240 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-B13B2KV2G-E ESSENTO ВЪТР.
| Височина | 31 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – TOSHIBA RAS-13B2AVG-E2 ESSENTO ВЪНШ
| Височина | 57 см |
| Ширина | 69 см |
| Дължина | 28 см |
| Тегло | 26 кг |
| Бройки | 1 бр |


