Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.25 / 5.20 / 5.92 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.25 / 5.50 / 6.69 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.33 / 1.417 / 2.35 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.34 / 1.401 / 2.54 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.66 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.92 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 215 / 1279 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 53 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 35 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 306 x 920 x 195 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 38 / 34 / 32 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 47 / 38 / 34 / 32 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 699 x 927 x 380 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 38 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 55 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 55 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – NIPPON NPC-18T-PRO NORDIC – ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 26.5 см |
| Ширина | 38 см |
| Дължина | 99 см |
| Тегло | 13 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – NIPPON NPC-18T-PRO NORDIC – ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 43 см |
| Ширина | 73.2 см |
| Дължина | 96 см |
| Тегло | 41 кг |
| Бройки | 1 бр |


