Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.3 / 5.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.6 / 6.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.29 / 1.58 / 2.1 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 1.55 / 1.8 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.19 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 265 / 1470 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | 16 ~ 49 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 35 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 316 x 940 x 224 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
Външно тяло
| Размери | 555 x 785 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 28 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
Транспортна опаковка – KFR 18DC SILVER ION2 – ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 31 см |
| Ширина | 39 см |
| Дължина | 110 см |
| Тегло | 11.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – KFR 18DC SILVER ION2 – ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 38 см |
| Ширина | 62 см |
| Дължина | 90 см |
| Тегло | 29 кг |
| Бройки | 1 бр |


