Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.0 / 5.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.8 / 6.6 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.35 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.56 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.7 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.72 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 250 / 1158 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 36 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 290 x 870 x 230 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 36 / 29 / 22 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 37 / 31 / 24 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 595 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 36 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 52 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 50 ZS-WB ВЪТР
| Височина | 30 см |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 50 ZS-W ВЪНШ
| Височина | 60 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 40 кг |
| Бройки | 1 бр |


