Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.0 / 2.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 2.7 / 4.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.44 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.59 / – kW |
| Мощност (BTU) | 7 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.55 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.58 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 83 / 793 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 17 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 290 x 870 x 230 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 34 / 25 / 22 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 36 / 29 / 23 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 540 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 31 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 45 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 45 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRK 20 ZS-WT ВЪТР
| Височина | 31 см |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 20 ZS-W ВЪНШ
| Височина | 56 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 31 см |
| Тегло | 35 кг |
| Бройки | 1 бр |


