Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.5 / 4.1 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 4.5 / 5.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.82 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.12 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4.27 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.1 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.02 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.7 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 152 / 864 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 28 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 860 x 238 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 19 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 35 / 33 / 29 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / 36 / 35 / 33 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 540 x 780 x 290 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 34.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 51 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRF-35 ZS-W ПОДОВО
| Височина | 62 см |
| Ширина | 88 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 22 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITS. HEAVY SRC 35 ZS-W2 ВЪНШ
| Височина | 55 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 39.5 кг |
| Бройки | 1 бр |


