Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.4 / 6.1 / 6.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 6.8 / 9.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.79 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.81 / – kW |
| Мощност (BTU) | 21 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 285 / 1826 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 42 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 307 x 890 x 233 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 15.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 41 / 37 / 29 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 41 / 37 / 29 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Mitsubishi |
| Размери | 800 x 840 x 330 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 55 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 55 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 55 dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-LN60VGB
| Височина | 32 см |
| Ширина | 90 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 19 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-LN60VG
| Височина | 90 см |
| Ширина | 85 см |
| Дължина | 40 см |
| Тегло | 64 кг |
| Бройки | 1 бр |


