Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 2.5 / 3.4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.1 / 3.2 / 4.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.545 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.7 / – kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.7 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 103 / 716 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | – 15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 299 x 895 x 195 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 36 / 29 / 23 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 37 / 29 / 24 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Mitsubishi |
| Размери | 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 30 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 47 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | < 48 dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MSZ-EF25VGKW ВЪТР.
| Височина | 30.4 см |
| Ширина | 89 см |
| Дължина | 20 см |
| Тегло | 14.5 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MUZ-EF25VG ВЪНШНО
| Височина | 60 см |
| Ширина | 80.5 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 36 кг |
| Бройки | 1 бр |


