Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 5.0 / 5.6 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.5 / 6.0 / 7.2 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.55 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.86 / – kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.8 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.2 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 257 / 1423 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 40 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 750 x 215 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 14.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 37 / 32 / 28 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 40 / 35 / 29 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 714 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 41 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MFZ-KT50VG ПОДОВО ВЪТР
| Височина | 63 см |
| Ширина | 78 см |
| Дължина | 23 см |
| Тегло | 18 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI SUZ-M50VA ВЪНШНО
| Височина | 86 см |
| Ширина | 87 см |
| Дължина | 35 см |
| Тегло | 46 кг |
| Бройки | 1 бр |


