Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.5 / 3.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.1 / 4.3 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 1.06 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.26 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.6 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 185 / 825 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | – 15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 30 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 750 x 215 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 14.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 37 / 31 / 24 / 19 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 37 / 30 / 23 / 19 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 35 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI MFZ-KT35VG ПОДОВО ВЪТР
| Височина | 63 см |
| Ширина | 78 см |
| Дължина | 23 см |
| Тегло | 18 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – MITSUBISHI SUZ-M35VA ВЪНШНО
| Височина | 60 см |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 40 кг |
| Бройки | 1 бр |


