Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.5 / 4.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 4.2 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 0.875 / 1.46 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.25 / 1.0 / 1.7 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 4.2 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.9 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 21 °C |
| Подходящ за помещения до | 26 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 280 x 780 x 267 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 36 / 25 / 25 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 36 / 27 / 26 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 530 x 750 x 288 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 32.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – HITACHI AIRHOME 600 RAK-VJ35RHAE ВЪТРЕШНО
| Височина | 31 см |
| Ширина | 82 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 10 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – HITACHI AIRHOME 600 RAC-VJ35WHAE ВЪНШНО
| Височина | 58 см |
| Ширина | 79 см |
| Дължина | 32 см |
| Тегло | 36 кг |
| Бройки | 1 бр |


