Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.2 / 3.7 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.4 / 4.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 0.93 / 1.3 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 0.87 / 1.5 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.43 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.5 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.9 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.1 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 43 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 21 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 293 x 825 x 196 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / 33 / 27 / 22 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / 33 / 27 / 22 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 550 x 732 x 330 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 25 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE PULAR II ECO GWH12AGCXB-K6DNA1A ВЪТРЕШ
| Височина | 26 см |
| Ширина | 35 см |
| Дължина | 87 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE PULAR II ECO GWH12AGCXB-K6DNA1A ВЪНШ
| Височина | 59 см |
| Ширина | 38 см |
| Дължина | 79 см |
| Тегло | 27.5 кг |
| Бройки | 1 бр |


