Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.85 / 3.5 / 4.5 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.81 / 4.9 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.875 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.952 / – kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.5 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Подходящ за помещения до | 24 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 292 x 907 x 200 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 38 / 34 / 29 / 25 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 38 / 34 / 29 / 25 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 555 x 802 x 350 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 30 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 53 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 53 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – GREE AIRY GWH12AVCXD-K6DNA1A ВЪТР
| Височина | 23 см |
| Ширина | 94 см |
| Дължина | 32 см |
| Тегло | 13 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – GREE AIRY GWH12AVCXD-K6DNA1A ВЪНШНО
| Височина | 57 см |
| Ширина | 76 см |
| Дължина | 35 см |
| Тегло | 33 кг |
| Бройки | 1 бр |


