Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 2.56 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 2.84 / 4.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 0.765 / 1.15 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.28 / 0.75 / 1.35 kW |
| Мощност (BTU) | 9 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.36 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.89 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.73 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 131 / 701 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | 10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 20 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 288 x 770 x 234 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 33 / 26 / 21 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 33 / 26 / 21 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 550 x 658 x 273 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 24 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXC25E – ВЪТРЕШНО ТЯЛО
| Височина | 32 см |
| Ширина | 80 см |
| Дължина | 25 см |
| Тегло | 11 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXC25E – ВЪНШНО ТЯЛО
| Височина | 58 см |
| Ширина | 69 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 27 кг |
| Бройки | 1 бр |


