Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 5.0 / 6.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.7 / 6.0 / 7.7 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.32 / 1.385 / 1.826 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.44 / 1.579 / 2.356 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.61 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 7.3 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.8 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 240 / 1463 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Подходящ за помещения до | 37 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 295 x 990 x 263 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 13.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / – / 34 / 27 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / – / 33 / 30 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Daikin |
| Размери | 734 x 954 x 401 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 46 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 47 / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 49 / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – DAIKIN FTXP50N – ВЪТРЕШНО
| Височина | 37 см |
| Ширина | 110 см |
| Дължина | 38 см |
| Тегло | 16 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – DAIKIN RXP50N – ВЪНШНО
| Височина | 82 см |
| Ширина | 105 см |
| Дължина | 48 см |
| Тегло | 50 кг |
| Бройки | 1 бр |


