Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.8 / 3.52 / 4.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.0 / 3.52 / 4.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.1 / 1.2 / 1.6 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.3 / 1.2 / 1.7 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.2 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 196 / 961 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 23 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 305 x 960 x 219 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 33 / 29 / 25 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 33 / 29 / 25 dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 530 x 705 x 279 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 22.5 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 9.52 mm (1/4″ / 3/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H12C5C4/BQA FRESH AIR ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 3.7 см |
| Ширина | 38 см |
| Дължина | 103 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H12C5C4/BQA FRESH AIR ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Дължина | 83 см |
| Тегло | 23 кг |
| Бройки | 1 бр |


