Основни характеристики
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.1 / 5.3 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.3 / 5.2 / 5.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.28 / 1.67 / 1.8 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 1.4 / 1.5 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 267 / 1155 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (топла зона) | A++ / A+++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 35 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 310 x 900 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 10 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 37 / 33 / 24 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 37 / 33 / 24 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 537 x 715 x 280 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 23 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 51 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 51 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H18E0*/ FAR – ВЪТР.ТЯЛО
| Височина | 31 см |
| Ширина | 39 см |
| Дължина | 97 см |
| Тегло | 12 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H18E0*/ FAR – ВЪНШ.ТЯЛО
| Височина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Дължина | 83 см |
| Тегло | 27 кг |
| Бройки | 1 бр |


