Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 7.3 / 7.4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.8 / 7.4 / 8.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.23 / 1.7 / 2.3 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.23 / 1.8 / 2.53 kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 8.7 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4.6 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A+++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 41 кв. м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 230 x 1145 x 331 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 14 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / 44 / 40 / 36 dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / 44 / 40 / 36 dB (A) |
Външно тяло
| Размери | 700 x 900 x 350 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 41 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 15.9 mm (1/4″ / 5/8″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 60 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 60 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX ASW-H24G3A4/CBR COMFORT BLACK ВЪТР. ТЯЛО
| Височина | 40 см |
| Ширина | 33 см |
| Дължина | 121 см |
| Тегло | 16 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AS-H24G3A4/CBR COMFORT BLACK ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 76 см |
| Ширина | 43 см |
| Дължина | 101 см |
| Тегло | 45 кг |
| Бройки | 1 бр |


