Основни характеристики
| Wi-Fi модул в комплекта | да |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.35 / 3.50 / 4.40 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.24 / 3.50 / 5.30 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.26 / 1.03 / 1.60 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.19 / 0.94 / 1.51 kW |
| Мощност (BTU) | 12 000 |
| EER (хладилен коефициент на охлаждане) | 3.4 |
| SEER (сезонен коефициент на охлаждане) | 6.9 |
| COP (коефициент на трансф. отопление) | 3.72 |
| SCOP (сезонен коефициент на трансф. отопление) | 4 |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление (умерена зона) | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане | -15 ~ 52 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за помещения до | 25 кв. м |
| Гаранция | 36 месеца |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване (Фаза/Честота/Напрежение) | 1~/50/220-240 |
Вътрешно тяло
| Размери | 600 x 700 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 15 кг |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 39 / 36 / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 42 / 39 / 36 / – dB (A) |
Външно тяло
| Компресор | Rotary |
| Размери | 536 x 709 x 280 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 23 кг |
| Тръбни връзки – течна / газообразна фаза | 6.35 / 12.7 mm (1/4″ / 1/2″) |
| Ниво на шум на охлаждане (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
| Ниво на шум на отопление (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / – / – / – dB (A) |
Транспортна опаковка – AUX AUCO-H12/4DR3HA ПОДОВО ВЪТРЕШНО
| Височина | 67.5 см |
| Ширина | 78 см |
| Дължина | 30 см |
| Тегло | 19 кг |
| Бройки | 1 бр |
Транспортна опаковка – AUX AL-H12/* ВЪНШ. ТЯЛО
| Височина | 59.5 см |
| Ширина | 82.5 см |
| Дължина | 34.5 см |
| Тегло | 27 кг |
| Бройки | 1 бр |

